Drukas darbnīca “Tava Siena” ir vieta, kurā mēs Jūsu idejas realizējam un pārvēršam tās par īstenību.

Piedāvājam tādus drukas pakalpojumus kā Fine art druka, druka uz kanvas un drukas līmēšana uz pamatnēm, drukas darbu rāmēšana, kā arī lielformāta druka. Tas viss izmantojot kvalitatīvus un ilgnoturīgus materiālus un pieļaujot dažādus izmērus, līdz pat 150 cm lieliem darbiem.

Plakātu & Foto druka

Piedāvājam kvalitatīvu digitālo druku plakātiem, fotogrāfijām, mākslas darbiem u.c. drukas darbiem ikdienai. Darbus var arī uzreiz pie mums ierāmēt.

Druka uz kanvas

Fotogrāfijām, mākslas darbu reprodukcijām, ilustrācijām vai plakātiem – kanvas noformējums ir ideāla izvēle, kas ir piemērota gandrīz jebkuram interjera stilam. Nekas nav papildus jārāmē, tā uzreiz pēc saņemšanas ir gatava likšanai pie sienas!

Fine art druka

Piedāvājam dažādus speciāli atlasītus materiālus māksliniekiem, fotogrāfiem un interjera dizaineriem. Pieejami materiāli drukai no tādiem ražotājiem, kā Hahnemuhle, Epson u.c.

Drukas darbu ierāmēšana

Piedāvājam arī drukas darbus ierāmēt. Rāmji tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un palīdzam piemeklēt “īsto” pēc vajadzības. Papildus piedāvājam arī noformēt darbu ar paspartu.

Drukas pakalpojumu preview

Druka uz planšetēm

Piedāvājam drukas darbus noformēt uz alumīnija kompozītpaneļa vai speciāla putukartona loksnēm. Tas ir moderns veids, kā noformēt darbus, kas izcelsies ikvienā interjerā, izstādē vai augsta līmeņa prezentācijā.